Z całego serca
dziękujemy dzieciom i Rodzicom za ogromne zaangażowanie, otwarte serca i piękny gest dobroci okazany podczas świątecznej zbiórki „I Ty zostaniesz Świętym Mikołajem” dla podopiecznych Fundacja Odzyskać Radość 

Dzięki Wam wydarzyło się coś naprawdę wyjątkowego. Każdy podarowany drobiazg, każda chwila poświęcona na przygotowanie paczek to dowód, że magia Świąt Bożego Narodzenia naprawdę istnieje – rodzi się z empatii, wrażliwości i chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.
Z radością informujemy, że wszystkie zebrane rzeczy są już starannie spakowane i jutro trafią do Fundacji, niosąc ze sobą nie tylko prezenty, ale przede wszystkim nadzieję, uśmiech i poczucie, że ktoś o nich pamięta.
Dzięki Wam dzieci objęte opieką Fundacji poczują ciepło, którego nie da się zapakować w papier – ciepło płynące z ludzkiej dobroci. To Wy sprawiliście, że te Święta będą jaśniejsze, a serca – pełniejsze.
Dziękujemy za Wasze wielkie serca 


Niech dobro, którym się podzieliliście, wróci do Was ze zdwojoną siłą 


Przedszkole nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku 
