19 listopada w rynku naszego miasta odbył się Finał Kampanii „Dzieciństwo bez Przemocy” w którym udział wzięły dzieci z grupy Tygryski i Jagódki
19 listopada w rynku naszego miasta odbył się Finał Kampanii „Dzieciństwo bez Przemocy” w którym udział wzięły dzieci z grupy Tygryski i Jagódki