Pingwinki piekły ciasto ze śliwkami
8 października w grupie Pingwinki odbyły się zajęcia kulinarne, podczas których maluchy wspólnie przygotowały pyszne ciasto ze śliwkami. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w kolejnych etapach pracy – wsypywały mąkę, cukier, mieszały składniki i układały śliwki na cieście. Podczas zajęć dzieci rozwijały swoje umiejętności manualne, uczyły się współpracy i cierpliwego czekania na efekt wspólnej pracy. Ciasto wyszło przepyszne – miękkie, pachnące i pełne śliwek! Na koniec zajęć wszyscy z dumą częstowali się własnoręcznie przygotowanym wypiekiem. To był dzień pełen radości, zabawy i smakowitych wrażeń!
Przedszkole nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku 
