Z okazji Dnia Nauczyciela przedszkolaki chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W tym uroczystym dniu uczestniczyli Burmistrz Andrzej Pietrasik, Wiceburmistrz Teresa Kozera i emerytowani pracownicy przedszkola których bardzo serdecznie powitała dyrektor naszego przedszkola Pani Aldona Górecka. Dzieci zaprezentowały przepiękny program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, życzeń i piosenek. W prezencie dziecì wręczyły gościom przepiękne zakładki.
Przedszkole nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku 
