Drodzy Rodzice i kochane dzieci!!!
Z okazji zakończenia roku szkolnego życzymy naszym wspaniałym przedszkolakom pełnych radości, słońca i przygód wakacji! Niech ten letni czas będzie okazją do odpoczynku, zabawy i odkrywania świata w najlepszy możliwy sposób – z uśmiechem na twarzy i iskierką w oczach.
Życzymy Państwu spokojnych, rodzinnych wakacji, pełnych pięknych chwil i zasłużonego odpoczynku. Do zobaczenia po wakacjach!
Dyrektor oraz pracownicy przedszkola
Przedszkole nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku 
