W tym tygodniu Jeżyki oficjalnie powitały lato. Dzieci poznały charakterystyczne cechy nowej pory roku, bawiły się przy muzyce, z chustą animacyjną, odbyły się konkursy i zawody sportowe. Było "słonecznie" i wesoło.
W tym tygodniu Jeżyki oficjalnie powitały lato. Dzieci poznały charakterystyczne cechy nowej pory roku, bawiły się przy muzyce, z chustą animacyjną, odbyły się konkursy i zawody sportowe. Było "słonecznie" i wesoło.