Wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego Sielanka -Raciąż - grupa Rumianki i Jagódki.
Jagódki i Rumianki odwiedziły Sielankę- Raciąż. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych " My i konie" . Dzieci miały okazję odwiedzić stajnię, w której P. prowadząca zapoznała dzieci z jej mieszkańcami oraz przyrządami niezbędnymi do zaprzęgnięcia konia. Na zajęciach plastycznych przygotowały
" Malowane koniki". Po zabawie na placu zabaw dzieci zjadły kiełbaski z grilla i ciepłe bułeczki. Rumianki i Jagódki z dużym zaangażowaniem brały udział we wszystkich zajęciach. Pełne pozytywnych wrażeń dzieci wróciły do przedszkola.
Przedszkole nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku 
