Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny maluszki obejrzały teatrzyk kukiełkowy w wykonaniu rodziców pod tytułem "Gdzie, jesteś wiosno?" Teatrzyk okazał się prawdziwą wiosenną niespodzianką dla dzieci.
Bardzo dziękujemy pani Justynie,pani Beacie, pani Paulinie i pani Julicie za przygotowanie przedstawienia.
Przedszkole nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku 
