Korzystając ze słonecznej pogody, Jagódki wybrały się do parku, gdzie obserwowały piękno przyrody a także szukały oznak jesieni
Korzystając ze słonecznej pogody, Jagódki wybrały się do parku, gdzie obserwowały piękno przyrody a także szukały oznak jesieni
.Wyjście do parku - Jagódki
Przedszkole nr 5 im. Jasia i Małgosi w Płońsku 
